Первый официальный дайвинг-центр PADI в Харькове и Виннице

Дайвинг людей з обмеженими можливостями
Главная страница » Блог о дайвинге » Дайвинг людей з обмеженими можливостями
«Армія, яка не може поступитися, зазнає поразки. Дерево, яке не може зігнутися, трісне від вітру. Тверде розіб’ється; Переважатиме м’яке й пружне». 
- Китайський філософ Лао-цзи

Адаптивний дайвинг

Поєднайте слова «adaptive» і «PADI», і ви отримаєте зображення людей, які долають обмежені можливості та виклики, і це правильно.
Дайвінг є одним із тих рідкісних, насичених вражень, які можуть допомогти зцілити тіло, серце та душу, незалежно від того, чи хтось має справу з ПТСР (посттравматичним стресовим розладом), параплегією, церебральним паралічем, ампутацією – список можна продовжувати, як ви знаєте. Загальновідомо, що плавання є одним із найкращих видів фізичних вправ. Тонізує м'язи, зміцнює серцево-судинну систему і покращує рухливість суглобів. І для деяких людей це єдина вправа, яку вони можуть робити. Паралімпіада 2022 року відкрила світові очі на те, чого можуть досягти люди з обмеженими можливостями, коли вони у воді. Але як щодо підводного плавання з обмеженими можливостями?
Можна пробачити, якщо ви думаєте, що підводне плавання для людей з обмеженими можливостями буде неможливим видом спорту, але ви помиляєтеся. Уявіть собі, що ви прикуті до інвалідного візка, а потім уявіть, як би ви відчували свободу невагомості та перебування під водою. Підводне плавання з аквалангом швидко стає видом спорту, яким захоплюється все більше людей з обмеженими можливостями. Переваги безмежні.

дайвинг с ограниченными возможностями

Переваги підводного плавання з обмеженими можливостями

Це буде різним для кожної людини, але переваги дуже різноманітні та часто змінюють життя. Ось лише деякі з них. Окрім фізичних вправ, дайвери-інваліди повідомляють, що підводне плавання дає їм:

  • Покращені рухи – вони можуть рухати кінцівками так, як не можуть на суші
  • Відчуття свободи вони ніколи не відчувають на землі
  • Полегшення тривоги та стресу (є багато доказів того, що підводне плавання може відігравати важливу роль у допомозі ветеранам)
  • Знову відчуття контролю
  • Впевненість
  • Рівність із працездатними людьми
  • Віра в себе
дайвинг инвалид

Як почати займатися дайвингом

Перш ніж почати занурення, відвідайте свого лікаря, щоб переконатися, що ви можете навчатися дайвингу. 

У будь-якому випадку дзвоніть нам і ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять.

Сім’я PADI стала силою добра, тому що ми не намагаємося жити в чиїсь ідеалізованій версії того, яким має бути світ. Швидше, ми гнучкі. Ми адаптуємося та змінюємося, щоб зустріти те, що реальний світ кидає нам назустріч. Разом ми завжди були, і я очікую, що завжди будемо. Удачі, гарного навчання і гарного дайвинга,
- Дрю Річардсон Ed.D. Президент і генеральний директор PADI